Show en Tell met Kristel Salgarollo donderdag 15 mei 2025
Show en tell met Kristel Salgarollo
OverzichtOp donderdag 15 mei komt Kristel Salgarollo uit België een Show en Tell verzorgen op de Lindehof.
Kristel Salgarollo is in quiltland geen onbekende. Ze heeft als ontwerpster al veel boeken op haar naam staan en daarnaast is zij ook bekend om het gebruik van handige mallen in combinatie met eigen ontworpen patronen.
Het is een unieke kans om Kristel te ontmoeten en haar geweldige collectie quilts te mogen bekijken. Behalve quilts maakt Kristel ook gezellige homedeco van stof. Er valt dus veel te bekijken.
De Show en Tell duurt ong. 2 à 2.5 uur.
Heb je interesse en wil je je graag aanmelden stuur dan een mail naar info@lindehof.com
Je mag je voorkeur opgeven wat betreft een ochtend of een middag. Aan de hand van de aanmeldingen maken we een indeling voor de ochtend en middag.
Wat Kristel zegt over de Show en Tell:
SHOW AND TELL
Quilts !!!!
Mijn eerste quilt maakte ik 45 jaar geleden en het is sindsdien niet meer gestopt .
De eerste 15 jaar was het gewoon mijn hobby (passie) maar in 1991 werd het mijn beroep .
Ik heb dus veel quilts , heel veel quilts!!!
Die wil ik jullie heel graag komen showen met bijhorende verhalen over technieken , kleur en compositie .
Ik maak heel graag miniquiltjes in de orde van 36x36cm met daarin 545 lapjes , of heel grote quilts met daarin 10000 stukjes . Ik hou van randstoffen , traditioneel patchwork , log-cabins en sterren .
Bij het zien van een stof “”popt” de quilt al op in mijn hoofd en ben ik bezig aan de ene dan is de volgende al denkbeeldig in de maak .
Juist!!! Ik ben niet van de snel klaar quilts en ik moet 379 jaar oud worden om alles te kunnen uitwerken . Elke quilt is een eigen ontwerp en de meeste van mijn quilts zijn gequilt met de hand .
Ben je benieuwd geworden dan zie ik jullie graag bij de Lindehof en ik beloof jullie een dag vol inspiratie.
Aanvang Show en Tell 's ochtends: 10.00 uur
Aanvang Show en Tell 's middags: 14.00 uur
Kosten: € 25.00 per ochtend of middag.